E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

42ZW3SA sèrie

42ZW3SA sèrie

Sèrie de producte: Brushless DC MotorProduct nom: 42ZW3SA SeriesProduct Introducció: 42ZW3SA sèrie = = més informació: = =

Nair moviment Technologies Co, Ltd és un dels millors nivell Xina 42zw3sa sèrie fabricants i proveïdors, com una companyia professional, la nostra fàbrica sempre és capaç de produir productes de la sèrie 42zw3sa amb bona qualitat i preu. Benvinguts a comprar productes amb nosaltres.

Sèrie de producte: Brushless DC Motor

Nom producte: sèrie 42ZW3SA

Producte Introducció: 42ZW3SA sèrie

= = Per a més informació: = =


Model deUnitats42ZW3S45A1042ZW3S45A3042ZW3S45A4042ZW3S60A1042ZW3S60A3042ZW3S60A4042ZW3S75A1042ZW3S75A3042ZW3S75A40
Nombre de Pals

8

Nombre de fase

3

Tensió nominalVDC

24

Velocitat valoradaRPM100030004000100030004000100030004000
Parell de pèrdua contínuaN.m0.0960.0960.0960,190,190,190,280,280,28
Parell nominalN.m0,080,080,080,160,160,160,240,240,24
Potència nominalW8.32533.216,650672575100
Parell motor màximN.m0,240,240,240,570,570,570,720,720,72
Pic actualA1.33,95.22.67,810.43,911.7215.63
Constant de parellNm / A0.1620,060.0450.1620,060.0450.1620,030.045
E.M.F enrereV/KRPM17.16.34.817.16.34.817.16.34.8
Inèrcia de rotorg.c㎡242424484848727272
Longitud de cosmm464646626262787878
Rang de voltatgeVDC12 ~ 48
Gamma de velocitatsRPM1000 ~ 4000
PesKg0,30,30,30,440,440,440,560,560,56
Hot Tags: 42zw3sa sèrie, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, comprar, productes

Un parell de: 57ZW3Y sèrie

Següent: 42ZW3S sèrie

Productes relacionats
Copyright © Nair moviment Technologies Co, Ltd All rights reserved.

Nair moviment Technologies Co, Ltd