E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3S sèrie

86ZW3S sèrie

Sèrie de producte: Brushless DC MotorProduct nom: 86ZW3S SeriesProduct Introducció: 86ZW3S sèrie = = més informació: = =

Nair moviment Technologies Co, Ltd és un dels millors nivell Xina 86zw3s sèrie fabricants i proveïdors, com una companyia professional, la nostra fàbrica sempre és capaç de produir productes de la sèrie 86zw3s amb bona qualitat i preu. Benvinguts a comprar productes amb nosaltres.

Sèrie de producte: Brushless DC Motor

Nom producte: sèrie 86ZW3S

Producte Introducció: 86ZW3S sèrie

= = Per a més informació: = =


Model deUnitats86ZW3S58C1086ZW3S58C3086ZW3S71C1086ZW3S71C3086ZW3S98C1086ZW3S98C3086ZW3S125C1086ZW3S125C30
Nombre de Pals
8
Nombre de fase
3
Tensió nominalVDC48
Velocitat valoradaRPM10003000100030001000300010003000
Parell de pèrdua contínuaN.m0,420,420.840.841.681.682.522.2
Parell nominalN.m0,350,350,70,71.41.42.12.1
Potència nominalW24,311073220147440220660
Parell motor màximN.m1,051,052.12.14.24.26.36.3
Pic actualA2.868.65.717.111.434.317.251,5
Constant de parellNm / A0.3240.120.3240.120.3240.120.3240.12
E.M.F enrereV/KRPM34.2812.6334.2812.6334.2812.6334.2812.63
Inèrcia de rotorg.c㎡0,40,40,80,81.61.62.42.4
Longitud de cosmm585871719898125125
Rang de voltatgeVDC12 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31012 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gamma de velocitatsRPM1000 ~ 3000
PesKg1.51.51.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3s sèrie, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, comprar, productes
Productes relacionats
Copyright © Nair moviment Technologies Co, Ltd All rights reserved.

Nair moviment Technologies Co, Ltd