E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

86ZW3SA sèrie

86ZW3SA sèrie

Sèrie de producte: Brushless DC MotorProduct nom: 86ZW3SA SeriesProduct Introducció: 86ZW3SA sèrie = = més informació: = =

Nair moviment Technologies Co, Ltd és un dels millors nivell Xina 86zw3sa sèrie fabricants i proveïdors, com una companyia professional, la nostra fàbrica sempre és capaç de produir productes de la sèrie 86zw3sa amb bona qualitat i preu. Benvinguts a comprar productes amb nosaltres.

Sèrie de producte: Brushless DC Motor

Nom producte: sèrie 86ZW3SA

Producte Introducció: 86ZW3SA sèrie

= = Per a més informació: = =


Model deUnitats86ZW3S71A2086ZW3S71C4086ZW3S98C2086ZW3S98E6086ZW3S125C2086ZW3S125E60
Nombre de Pals
4
Nombre de fase
3
Tensió nominalVDC24484831048310
Velocitat valoradaRPM200040002000600020006000
Parell de pèrdua contínuaN.m0.840.841.681.682.522.2
Parell nominalN.m0,70,71.41.42.12
Potència nominalW1472932938794401256
Parell motor màximN.m2.12.14.24.26.36
Pic actualA252424,710,83615.4
Constant de parellNm / A0.0840.0870,170,390.1750,39
E.M.F enrereV/KRPM8.99,251841,318,541,3
Inèrcia de rotorKg.c㎡0,70,71.41.42.12.1
Longitud de cosmm71719898125125
Rang de voltatgeVDC12 ~ 310
Gamma de velocitatsRPM2000 ~ 6000
PesKg1.91.92.62.644
Hot Tags: 86zw3sa sèrie, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, comprar, productes

Un parell de: 28JXE5K-28ZY38

Següent: 31ZYT

Productes relacionats
Copyright © Nair moviment Technologies Co, Ltd All rights reserved.

Nair moviment Technologies Co, Ltd