E-mail: sales@nairmotion.com
Hot Line: +86-523-84863363

90ZW3S sèrie

90ZW3S sèrie

Sèrie de producte: Brushless DC MotorProduct nom: 90ZW3S SeriesProduct Introducció: 90ZW3S sèrie = = més informació: = =

Nair moviment Technologies Co, Ltd és un dels millors nivell Xina 90zw3s sèrie fabricants i proveïdors, com una companyia professional, la nostra fàbrica sempre és capaç de produir productes de la sèrie 90zw3s amb bona qualitat i preu. Benvinguts a comprar productes amb nosaltres.

Sèrie de producte: Brushless DC Motor

Nom producte: sèrie 90ZW3S

Producte Introducció: 90ZW3S sèrie

= = Per a més informació: = =


Model deUnitats90ZW3S68A4090ZW3S75C4090ZW3S88C2090ZW3S88C6090ZW3S108C2090ZW3S108C4090ZW3S136E2090ZW3S136E60
Nombre de Pals
4
Nombre de fase
3
Tensió nominalVDC244848484848310310
Velocitat valoradaRPM40004000200060002000400020006000
Parell de pèrdua contínuaN.m0,60,81.21.21.71.72.82.2
Parell nominalN.m0,50,7111.61.52.52
Potència nominalW2092932096283356285241256
Parell motor màximN.m1.52.1334.84.57.56
Pic actualA17.324.217,43527,851,86.614,7
Constant de parellNm / A0.0870.0870.1720.0860.1720.0871.1370.409
E.M.F enrereV/KRPM9.29.218.249.0618.249.2120.343.3
Inèrcia de rotorkg.c㎡0,450,60,90,92.12.12,952,95
Longitud de cosmm68758888108108136136
Rang de voltatgeVDC12 ~ 17012 ~ 17024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 31024 ~ 310
Gamma de velocitatsRPM2000 ~ 6000
PesKg1.41.72.12.12.62.64.14.1
Hot Tags: 90zw3s sèrie, Xina, fabricants, proveïdors, fàbrica, empresa, comprar, productes

Un parell de: 32JXE30K-33ZWN80

Següent: 28JXB30K-28ZWN77

Productes relacionats
Copyright © Nair moviment Technologies Co, Ltd All rights reserved.

Nair moviment Technologies Co, Ltd